Yeshibation 20 Pinov prepojovací Kábel pre Mazda 3 BM Hatchback 2014~2017 parkovacia Kamera na OEM Monitore bez Poškodenia Auta, Elektroinštalácie

Pre Mazda 3 BM Hatchback 2014~2017

Tento kábel umožňuje pripojenie zozadu kamery v Mazda automobily s OEM MZD Pripojiť multimediálny systém .Kábel ponúka inštaláciu Plug and Play aftermarket kamery bez poškodenia ORIGINÁLNEHO rozvody/postroj.

Obrázok z parkovacia kamera sa automaticky zobrazí na obrazovke pri cúvaní.Prístroj je

pripojený na 20 pin pätice (ako je uvedené v schéme zapojenia).Po spojení všetkých OEM zariadení, ktoré fungujú pomocou tejto pätice nebude narušený a bude pokračovať v práci, ako sa robili pred spojenie.

Poznámka: uistite sa, že vaše auto Spĺňať nasledujúce conditionsbefore nákupe.Iba kamery vo formáte NTSC sú podporované z Pôvodnej Obrazovky.Výkon ďalšie parkovacia kamera by mali byť podporované +6V.Ďakujeme.O Poštovného: 1.Prosím, uistite sa, že vaša poštová adresa a kupujúceho informácie správne, pred nákupom.Aby sa zabránilo dopravné oneskorenie. 2.Tovar bude usporiadané do 3 pracovných dní po úhrade sa vymaže. 3.Zvyčajne sme loď Doprava Zadarmo / Po Registrované Vzduchu Mailand Smerrpub.sk Štandardná Doprava, DHL, EMS, ARAMEX, je pre Kupujúcich.

Štítky: acsesoaries mazda 3, mazda 2 hatchback 2016, mazda 3 parkovacia kamera, kamera zadná mazda 3, mazda 3 hatchback 2016 čierna, priame mazda 3, logo mazda 3 bm, mazda 3 zadné zadnej strane fotoaparátu, mazda bt50 okno spínač, rukoväť mazda 3 bm.

Certifikácia Žiadne
Názov Značky yeshibation
Pôvod CN(Pôvodu)

Pridať recenziu

20 Pinov prepojovací Kábel pre Mazda 3 BM Hatchback~2017 parkovacia Kamera na OEM Monitore bez Poškodenia Auta, Elektroinštalácie

Doplňujúce údaje

Cena:€13.76

Kategória:mall

SKU: s876

Recenzie: