Tridsať deväť tisíc päť sto štyri

Funkcie:

Materiál: PU koža, peeling, odpor,pamäť, oceľová kostra, milión násobne bez deformácie.

Produkt jednej strane je šedá, druhá strana je biela, jeden pre presné expozície, zatiaľ čo iné pre nastavenie vyváženia bielej, ak fotografií, ktoré budete strieľať sú vždy príliš tmavé alebo príliš svetlé, modrá alebo žltá, potom použite tento.

Používate najnovší obojstranný dizajn, uprostred 18 stupňov šedej karty s sekundárne zameranie meradle, na druhej strane sú čisto biele,ktorý je najlepší spôsob, ako naladiť vyváženie bielej, farebné fotografie, možno zložiť do malého vaku, keď nie v použitie, ľahko prenosný a použitie

Výhody v porovnaní s riadnym lepenky, šedá karty : možno zložiť, ľahko sa prenáša, PU kožené textúra nie je ľahké poškodenie, špinavé môže peeling, dlhá životnosť.

Špecifikácie:

Šedá strane: Odrazivosti 17.8%; Hustota 0.74

pre Max.odchýlka odrazivosti: 2%

pre Max.chyba merania expozície: 1/8 F-stop

Veľkosť:30 x 30 cm

Ako ho použiť :

1. Otočte kameru zapnutie napájania a nastavenie je v každom režime snímania.Prepnúť fotoaparát hlavné ovládacie koliesko, ak chcete nastaviť vyváženie bielej na LCD displej PRE pozíciu, podržte tlačidlo WB na viac ako 3 sekundy, a displej Pre začne blikať môžete vykonať manuálne nastavenie vyváženia bielej.V tomto bode objektív zarovnanie šedá kartu, stlačte tlačidlo uzávierky, ak je meranie úspešné, na displeji LCD zobrazí Gd ..

2. Vzdialenosť medzi objektívom a šedej karty by mali byť uchovávané nad 15 cm, a šedej karty by mal byť naplnený celej obrazovky, rovnako ako je to možné, a všetky projekcie je potrebné sa vyhnúť na sivé karty.

3. Gray rovnováha proces je nezávislý od ohniskovej vzdialenosti objektívu a AF automatické zaostrenie môže byť prevedený na manuálne zaostrovanie, manuálne zaostrovanie a ohnisková je upravená do nekonečna.Účelom je, aby šedá kartu viac rozmazané a mäkké.Kompenzácia expozície funkcia môže zasahovať nameraných dát, odporúča sa, ak chcete zatvoriť expozície vyplniť funkcia

Obsah balenia:

1 x 12 "/30 cm Sivá/Biela Zostatok Kariet

1 x prepravný vak

12353 Sme podporu drop shipping, veľkoobchodné ceny a služby, a my sme konkurenčné spoločnosti,nebudeme pridať faktúry a cena súvisiace veci na produkt, prosím vás ubezpečiť.

Štítky: tweezer pre nechtový, fotoaparát steadicam, pevný živice uv, gélové nechty produkt, ahl brzdového obloženia, list teflón, fotografie reflektor, telo sprej na lesk, 66mm piestových, softbox.

Číslo Modelu Zostatok Kariet
Package No
Názov Značky KOQZM
Pôvod CN(Pôvodu)

Pridať recenziu

12 " Palcové 30 cm 18% Unfoldable Šedá Karty Reflektor Vyváženie Bielej Double Face so Zameraním Doska S Cestovná Taška

Doplňujúce údaje

Cena:€4.20

Kategória:mall

SKU: s712

Recenzie: