Nabíjanie pomocou pripojenia USB Port Konektor Poplatok Zásuvka Napájania Volume LCD Displej Flex Kábel Pre Samsung Galaxy P5200 P5210 SM-P5200

O Logistika: Yanwen Ekonomické Air Mail SunYou Ekonomické Lacnejšie Pomalšie.Ak chcete rýchlejšie a sledovať odporúčame vybrať sledované Smerrpub.sk standaring doprava.Ak chcete rýchlejšie môžete vybrať, DHL alebo Fedex EMS Alebo.

Pripomienka: 1. Informácie o výrobku z Internetu, ale náš obraz je skutočný, naša objednávka je rovnaký ako náš obraz, tak prosím pozrite na obrázok pre nákup, pretože nesprávne nákupu vrátenie poštových poplatok sa hradí kupujúci. 2.Objednávka bude dodávaný v 2 - 7 pracovných dní.[S výnimkou prípadov, keď je výrobok na sklade].Ak viac ako 7 dní, budeme meniť sledovacie číslo a odoslať ju k vám. 3.Čas príchodu: 15-60 dni.závisí od toho, poštové služby vo vašej krajine. 4. Ak máte ďalšie požiadavky, prosím, dajte nám masáž v poradí.Ďakujeme!

Štítky: usb konektor nabíjania rada xiao redmi, taidea whetstone, infinix lcd, flex moc, samsung p5210 p5200 lcd displej, samsung sim, Flex, konektor lcd, 6000 whetstone, j5 doska.

Kompatibilné models1 Pre Samsung Galaxy P5200 Flex Kábel
Kompatibilné Značky Samsung
Číslo Modelu Pre Samsung Galaxy P5200 Flex Kábel
Dizajn BAR
Použitie USB Nabíjací Dock
Kvalita New Vysoká Kvalita
Certifikácia Žiadne
Názov Značky DANUGZONE
Pôvod CN(Pôvodu)

Pridať recenziu

Nabíjanie pomocou pripojenia USB Port Konektor Poplatok Zásuvka Napájania Volume LCD Displej Flex Kábel Pre Samsung Galaxy P5200 P5210 SM-P5200

Doplňujúce údaje

Cena:€0.85

SKU: s678

Recenzie: