Hlavné Funkcie

OBMEDZENÝ POHYB

Keď vlasov alebo práčka je úplne otrasená, alebo nábytok je presunutý, že bude nepríjemné zvuky.Tieto pohodlné a kompaktný vankúše môžu účinne znižujú hluk, doprajte si príjemné prostredie, a zabrániť susedov z sťažovať.

MODEL UNIVERZÁLNY

Naším cieľom je poskytnúť maximálnu pomoc všetky rodiny trpí hluku.Preto, veľkosť týchto rohože je vhodná najmä pre domáce spotrebiče a nábytok v súčasnosti na trhu.Vnútorné-kruh priemer mat je 4,7 cm.

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Dôvod, prečo tieto rohože sú tak dobré, je neoddeliteľné od ich jednoduchú inštaláciu.Jednoducho povedané podporné nohy, nábytok a domáce spotrebiče do mat na dokončenie inštalácie.

ZASTAVIŤ AŽ 94.7% VIBRÁCIÍ

Tieto anti-shake príslušenstvo môže absorbovať až 94.7% vibrácií na rovnej zemi, ktoré bude rozdielne, keď poschodí je nerovnomerné.Iné komerčné plastové alebo gumové podlahové rohože nemôže poskytovať rovnakú úroveň ticho a ochranu, pretože tieto rohože.

VÝHODY ZVYŠOVAŤ

Zvýšiť nábytku a domácich spotrebičov o niekoľko centimetrov, aby uľahčila čistenie a hľadať veci na podlahe, efektívne predchádzanie vlhkosti a plesniam.

Pomocou Metódy

Nainštalujte vankúš na nohy nábytku alebo domáce spotrebiče na zníženie hluku a účinne zabraňujú vlhkosti.

Špecifikácie:

Materiál:Guma+TPU

Farba:modrá/šedá

Obsah Balenia:

Anti-sklzu A redukciou Šumu práčka Nohy(4PCS) × 1

Milí kupujúci,Vitajte v našom obchode.Existuje tak veľa užitočných a lacné položky v našom obchode.Ak potrebujete viac tejto položky ,môžete nás kontaktovať.poskytneme vám naše najlepšie ceny.Nechajte vašu správu!

Štítky: xr domy mifi.

Tvar Kolo
Druh Cítil Pad
Pôvod CN(Pôvodu)

Pridať recenziu

4Pcs/set protišmykových Zníženie Hluku práčka Nohy Spotrebiče Absorpciu Rohože Domov Rohože Chladnička Šok Zvyšovať P6W3

Doplňujúce údaje

Cena:€2.24

Kategória:mall

SKU: s566

Recenzie: