Vinylový materiál Nie je vodotesný;majú menej zaniknúť, Môže byť použité iba pre fotografie pozadie; Maximálny súvislý šírka 300 cm môžete železa ho odstrániť vrásky,Ryhy sa dá zlepšiť.

Použitie

Toto digitálne vytvorili kulisu je výborný portrét pozadí pre ľudí všetkých vekových kategórií.Je tiež vhodné pre osvetu obchod zobrazí a na interiérové dekorácie, ako aj fotografovanie zátišia opatrenia a produkty.

To pozadie je ideálne pre rôzne udalosti, ako dieťa sprchy, svadby, školské plesy, večierky, svadobné sprchy a dovolenku oslavy.Slúži taktiež ako skvelé pozadie pre živé vystúpenia, ako hrá, talent show, koncerty, kostol súťaží a festivalov.To je ideálny pre televíziu a video produkcie.

Fotografie

Na pozadia je potrebné udržať vzdialenosť pre fotografovanie.Aj mnohé veľké obrázky vo formáte môže zdať trochu pixelated.Rôzne svetelné budú mať rôzne streľba efekt,môžete sa pokúsiť nastaviť osvetlenie ak chcete, aby vaše fotky lepšie.

Odstrániť Zaniknúť

Všetky pozadia bude odoslaný zložené (vzhľadom na post office politiky na prepravu veľkosť).Ak je vaše pozadie prichádza s mierne zaniknúť,roll to (Pevne)na tube na jednu noc alebo na dlhšie, aby sa zlepšiť zaniknúť.V prípade potreby, prosím, žehlička zadnej strane (nie obraz strane) s nízkou tempertrue ľahko odstrániť zaniknúť, Aby sa predišlo možným pary škody, miesto vrstvu suchú tkaninu medzi pozadím a železa.

O farebný rozdiel

Keďže režim farieb displeja a tlačiareň sú zásadne odlišné, farebný rozdiel je nevyhnutné, ale sme kontrolu táto chyba sa veľmi dobre a nebude mať vplyv na účinok foto streľba.

Štítky: sonic nálepky, tričko sonic, modrá sonic balóny, prenosné fotografie pozadia, improvizované štúdio svetla fotografie, akvárium čistý krevety, široký fotografie pozadia, akvárium konferenčný stolík, sonic the hedgehog hračka, tamiya.

Štýl Deti
Materiál Vinyl
Druh Sprej Maľované
Pôvod CN(Pôvodu)
Package Áno
Názov Značky Nitree

Pridať recenziu

Cartoon Svetlo Flash Sonic Blue Pozadie Fotografie Bežecká Rýchlosť Hrdinu Deti Narodeninovej Party Foto Pozadie Pre Dekorácie

Doplňujúce údaje

Cena:€5.65

Kategória:mall

SKU: s536

Recenzie: