Názov produktu:BuildMoc High-Tech Star Plán Série X-Wing Stavebné Bloky Starfighters High-Tech Tehly Model pre Deti Hračky Pre Deti Darček Počet Blokov:541PCS Veľkosť:30x26x8CM Popis: Naše Tehly Môže Kompatibilné S Deťmi Vzdelávacie Stavebné Bloky, Hračky Montuje Častice Blok Hračky!Sú vyrobené z netoxického, bez zápachu, neškodné prostredie ABS Plastu.Package : Žiadne pôvodné okno,nové v zalepenej taška(Hračky a pokyny poslať spolu).Materiál: ABS plast/non-jedovaté,rozvoj inteligencie, keď zábava.Prostredie, príjemný materiál.Tipy:nie je papier ručné, tam je elektronická príručka, ak elektronický manuál nemôže byť skenované, môžete mi poslať váš e-mail.

Pozornosť

Pozemok sa väčšinou dodávané v Číne Post leteckou Poštou(doporučene) do 3 pracovných dní.To zvyčajne trvá 10-25 pracovné dni, aby sa dospelo, ale v niektorých krajinách to môže byť trochu dlhšie vzhľadom na dovolenku alebo zvyky, miestne odoslanie účinnosti alebo iného dôvodu, tak sa, prosím, zamyslieť sa nad to skôr, než ste ho vyberte, Ak nechcete čakať tak dlho, prosím zaplatiť Express poplatok, alebo prosím, nekupujte.Zvyčajne iné kuriér potrebovať iba 3-7 dní.Najprv nás kontaktujte, ak chcete, aby loď, DHL, UPS, EMS, Fedex alebo iných kuriérskych služieb.

Čína príspevok air mail:

Do ruskej Federácie, zvyčajne trvá 30~45 pracovných dní

USA, Kanada zvyčajne trvá 10~18 pracovných dní

Do Austrálie, Nový Zéland, Singapur zvyčajne trvá 12~20working dní

Spojené KRÁĽOVSTVO, Francúzsko, Španielsko, Nemecko, Holandsko, Japonsko, Belgicko, Dánsko, Poľsko, Fínsko, Írsko, Nórsko, Portugalsko, Švajčiarsko, Švédsko zvyčajne trvá 12~25 pracovných dní

Na Taliansko, Brazília zvyčajne trvá 20~30 pracovných dní

V iných krajinách zvyčajne trvá 15~25 pracovných dní.

EMS doprava zvyčajne trvá 4~7 pracovných dní.

Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane,a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Poškodený produkt musí povedzte nám, do 3 dní pripojené s obrazom chybné časti.Prosím, vráťte sa s vašimi vlastnými nákladmi v rámci 1 týždňov od okamihu, keď tovar je prijaté.Zabezpečíme vymeniť nové pre vás naraz. (mali by ste zahrnúť všetky pôvodné položky nepoškodený v ďalší predaj stav, ďakujem).

Ak potrebujete náhradu, iba položky do zoznamu cena je vratná.Kupujúci je zodpovedný za prepravné náklady, ktoré vznikli doprava výrobkov späť.

Prosím, kontaktujte nás pred odchodom Neutrálne alebo Negatívne spätné väzby.Ako vážne a zodpovedné predávajúceho, budeme sa snažiť vyriešiť váš problém.Váš komentár je veľmi dôležité pre náš úspech v podnikaní.Ak ste spokojní so svojím nákupom a našich služieb, venujte prosím chvíľu nechajte nám pozitívnu spätnú väzbu s celkovou Podrobné Predaj Hodnotenie (DSR) 5.

Poznámka: Hodnotenie pod 5 môže viesť nás zlé stojí situácie.

Prosím, kontaktujte nás pred odchodom Neutrálne alebo Negatívne spätné väzby.Ako vážne a zodpovedné predávajúceho, budeme sa snažiť vyriešiť váš problém.Váš komentár je veľmi dôležité pre náš úspech v podnikaní.Ak ste spokojní so svojím nákupom a našich služieb, venujte prosím chvíľu nechajte nám pozitívnu spätnú väzbu s celkovou Podrobné Predaj Hodnotenie (DSR) 5.

Štítky: moc, základná lego, blok zbraň, blok star war, lego krídlo, lego kravatu, lego star war, tehla moc, krídlo, b krídlo.

Upozornenie High-Tech Vojny Tehly Model pre Deti Hračky Pre Deti
Čiarový kód No
Attributes3 High-Tech pre deti
Druh Bloky
Plastové Typ ABS
Pohlavie Unisex
Attributes1 High-Tech hračky pre deti
Materiál Plastové
Attributes8 High-Tech Série Hračiek
Certifikácia 3C
Číslo Modelu High-Tech Star Plán Série X-Wing Stavebné Bloky
Attributes6 High-Tech Pre Priateľov
Odporúčame Veku 4-6y, 7-12y, 12+y
Attributes2 High-Tech Modely, hračky
Veľkosti Bloku Malé stavebným(Kompatibilné s Lego)
Attributes4 High-Tech
3C Certifikát
Pôvod CN(Pôvodu)
Attributes5 Kompatibilné Stavebné Bloky
Attributes7 Tvorca hračky

Pridať recenziu

Moc High-Tech Star Plán Série X-Wing Stavebné Bloky Starfighters High-Tech Tehly Model pre Deti Hračky Pre Deti Darček

Doplňujúce údaje

Cena:€22.86

Kategória:Model Budovy

SKU: s50777

Recenzie: