Vlastnosti: Tieto kohútiky sú vyrobené z vysoko kvalitnej ložiskovej ocele pre vysokú tvrdosť.Existuje celkom 7 kusov z kohútikov v rôznych veľkostiach od M3 do M12, ktoré môžete použiť pre ťuknite rôzne závity.Používajú sa na zníženie nové témy alebo oprava poškodených závitov, budete mať hladké ťuknite skúsenosti s nimi.Tieto kohútiky sú použité s ťuknite na položku kľúč vykonať klepnutím, kľúč nie je súčasťou dodávky.Skvelé nástroje na vytváranie závitov skrutiek na drevo, plast, hliník alebo mnoho iných mäkkých materiálov.Špecifikácie: Materiál: Ložiskovej ocele Štandard: Metrické Rozmery: M3, M4, M5, M6, M8, M10, M12 Počet: 7 Poučenie: 1, Vložte kužeľ prvá časť a uistite sa, že ťuknite na položku centrum line súhlasí so vŕtanie stredovú čiaru. 2, ťuknite na položku Otočiť kľúč s ešte sily na kŕmenie ťuknite na položku, dont potrebné pridať účinnosť po krmivo. 3, Reverzné otáčať o 45 ° zakaždým, keď otočíte ťuknite na položku, ak chcete vystrihnúť čip s cieľom vyhnúť sa blokuje. 4, Ak je ťažké otočiť ťuknite na položku a zastaviť pridávanie sila, alebo ťuknite na položku bude zlomený.Balenie Obsahuje: 7 x Kohútiky (Ťuknite na položku kľúč nie je súčasťou dodávky)

Štítky: modelo tap handle, m18 titánová skrutka, 12v usmerňovač regulátor, m4 muffler, skrutka m10, dimpl, m2 klepnite, thread machine tools, m6 m8, set tap.

Množstvo 7
Počet Kusov 7
Číslo Modelu GS00951
DIY Dodávky Kovoobrábanie
veľkosť M3, M4, M5, M6, M8, M10, M12
ŠTANDARD Metrické
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky ANENG
Materiál Vysoko Uhlíkovej Ocele, Ložiskovej Ocele
Druh Ťuknite & Die Nastaviť
Vlákno Smer Doprava

Pridať recenziu

7Pcs/Veľa Metrický Závit Ocele Ťuknite na položku Ťuknite Niť Ťuknite na položku Nástroj M3 M4 M5 M6 M8 M10 M12 Skrutku Kohútiky súprava Náradia

Doplňujúce údaje

Cena:€3.83

Kategória:Ručné Náradie

SKU: s413

Recenzie: