Yiwu Mesto Brocade, Remeslá Co. , S.r.o., špecializujúca sa na výrobu vlasy klip vlasové ozdoby a všetky druhy headdresses.Spoločnosti, dodržiavanie zásady kvalita prvý, malé zisky a viac predajov poskytnúť nízka, stredné a vysoké rôznych gears of headdress produkty, dúfam, že sa stal váš spokojný dodávateľom!Úprimne nábor kancelárií!Zákazníci sú vítaní na návšteve štúdia diskutovať o spoluprácu!Budeme teplé služby, kvalita výrobkov a našich zákazníkov vzájomne prospešné win-win situácia!Produkt veľkoobchod a maloobchod, vítame vás v e-commerce jednotka majiteľov obchodov a iných zákazníkov spolupracovať, kvality a ceny porovnať, kvality patrí do stredu a high-end, nepoužívajte low-grade tovar na porovnanie cien, stručne povedané, ponúkame je veľmi nákladovo efektívne tovaru, kontaktujte priamo zasiahnuť nakupovať prihláste sa na telefóne!

Produkty vydané našej spoločnosti majú samostatnú a nádherné obal a vonkajší obal je pridané do pôvodného obalu, ktorý zvyšuje kompresiu odpor.Hoci sme zobrať dobrú ochranné opatrenia, sme stále nie je možné vyhnúť sa problémom v diaľkovej preprave, napríklad poškriabaniu, nárazom, stláčanie a tak ďalej.

Naše výrobky majú základné množstvo inventára, ale zároveň export, domáce objednávky sú tiež viac, takže sa nemusíte vylúčiť možnosť, že niektoré objednávky po č skladom, takže doba dodania v dvoch až troch dní, je normálne, budeme sa snažiť zabezpečiť včasné dodanie.Mať tovar, pokiaľ je to možné, snažiť sa o rovnaký deň doručenia, časť z troch dní na sklade s dobrou tovar, prosíme o pochopenie!Ak chcete, aby sa veľký počet objednávok, termín dodania a spôsob platby je potrebné prerokovať s zákaznícky servis po stanovení.

Riešenie nedostatok problém: vo Všeobecnosti, budeme kontaktovať príjemcu, informovať dôvodu nedostatku, a získať súhlas príjemcu, ak chcete zmeniť štýl alebo farbu.Ak príjemca nie je možné kontaktovať, štandardný princíp je poslať toľko tovaru ako môže byť šírený podľa objednávky.Zostávajúce platby budú vrátené kupujúcemu v plnej výške.

Prosím prihláste balík osobne pri preberaní balíka.Ak zistí, že: množstvo nezhoduje, tovar poškodený, prosím, okamžite tesnenie pôvodný odmietnutie, pred kuriérom prvýkrát do kontaktu shopu, po potvrdzujem, môžu byť vrátené.Po podpise, sme nie je zodpovedná za akúkoľvek, prosím, na vedomie, že !!!Iných ľudí, prihláste sa po problém je rovnaký, takže prosím, uistite sa, že prihláste ma!

Poškodení: zodpovednosť za škody spôsobené pri doprave nebude znáša naša spoločnosť.Avšak, máme povinnosť snažiť v našich silách, aby sme pomohli našim zákazníkom vyriešiť tento problém.

Otázka č. 1: kuriér odmietol otvoriť kontroly spolu.

Riešenie: po prihlásení express účet, mali by ste si to dobre, a vrátiť ho kuriérske po kontrole.

Q2: Kuriéri odmietne podpísať potvrdiť, chýbajúce množstvá

Riešenie: Stačí napísať telefónne číslo a názov kuriérom.

Obrázky a skutočné predmety: obrázky produktov sú prijaté v reálnych objektov, ktoré môžu skutočne odrážajú skutočnú situáciu samotných produktov.Avšak, v dôsledku takých faktorov, ako je svetlo, streľba úrovni a tak ďalej, môžu byť niektoré rozdiely medzi obrázkami a reálnych objektov.V dôsledku zmien na trhu a ďalších faktorov, továreň môže upraviť farbu a balenie metódy výrobkov a vonkajšom obale.Venujte, prosím, o aktuálnej situácii ako kritérium.

Ostatné: Hoci všetko, čo robíme, sú jemné výrobky, pre tých, ktorí majú prísne požiadavky na produkt, prosím, zapnite okolo elegantne.

Doprava je realizovaná prostredníctvom tretej strany, logistickej spoločnosti, ktorá je mimo našej kontroly.Doprava čas je ovplyvnená mnohými faktormi, ako sú počasie, vozidlo usporiadanie, dopravné podmienky, atď.Odhadovaná prepravu čas sme vám je len orientačný a nie je považovaný za obsah zmluvy alebo dôvod pre vrátenie tovaru.

& nbsp;& nbsp; Prosím, prečítajte si uvedené podmienky pozorne a nadobúdajú účinnosť od okamihu objednania.Ak máte akékoľvek námietky, prosím, potvrďte s našich zamestnancov pred objednaním.

Štítky: ultrazvukové vlasy stroj, electrik vlasy removel, dospelých vlasy removel, odstránenie vlasov stroj, bikini odstránenie chĺpkov stroj, laser vlasy removel, vlasy removel sprej, vlasy tonging stroj, trilma vlasy removel stroj, dámy vlasy removel stroj.

Farba TS336 Rose Red, TS336 Jazero Modrá
Oddelenie Meno Dospelý
Kategória Produktu Headdress
Pre dar-dávať príležitosti , oslavy výročia, otvárací ceremoniál
Názov Značky NoEnName_Null
Pôvod CN(Pôvodu)
Pohlavie Ženy
Materiál Zliatiny, Plastové, Drahokamu
Položka Druh Pokrývku hlavy
Textúra Materiálu Plasty/živice
Vzor Typ Kvetinový
modelovanie kvety a rastliny
Číslo Modelu TS336
Druh Vlasy, Hrebene
Výrobné číslo TS336
Štýl Ženy
Rok/sezóna na predaj V lete roku 2020

Pridať recenziu

Vložiť špirála disk vlasy stroj vody vŕtať vlasy hrebeňom anti-slip vlasy klip vlasy karty pokrývky hlavy karta top klip sponky do vlasov pre dievčatá

Doplňujúce údaje

Cena:€3.60

Kategória:Oblečenie, Doplnky

SKU: s383

Recenzie: