100% Non-Stick: Non-Stick znamená, že môžete grilovať a variť bez tuku.Naše gril mat opakovane sto krát, a dobré nechať gril značky a chuť neporušené.BBQ mat aj udržuje smll potravín od pádu cez mreže a nie viac clean-up vaše špinavé gril, udržiava váš gril čistote.

Kvalita na Prvom mieste: gril podložky sú vyrobené zo 100% PFOA-Free materiály a prémiová PTFE-Laminátové povrchy, bez PFOA, silikónové alebo iných nebezpečných chemikálií!Certifikované ako bezpečné schválený.Robí vaše jedlo zdravšie pri varení na vaše BBQ gril.

Nosenie na Všetky Veľkosti: Použiť priamo na drevené uhlie, elektrické alebo plynové grily, alebo miesto vo vnútri rúry na pečenie, panvice, grilovacia panvica, alebo pečenie zásobník.Nahradiť zeleniny, gril koše a oka bbq fajčiarske príslušenstvo s týmto viacúčelový nástroj, ktorý môže byť rozdelené do mnohých rôznych tvarov.

Jednoduché Čistenie: Pomocou teplou vodou a mydlom, a sú tiež v umývačke na hornej polici.Pre dlhú životnosť výrobku, bezodkladne vyčistenie rohoží po použití.

Štítky: gril stierky, gril, bbq gril na drevené uhlie, mangal, gril na drevené uhlie, barbecu, prípade stoličky, oxid gril, bbq fólie, bbq gril čistý.

Funkcia Ľahko Čistiteľný, Tepelnú Odolnosť, Non-stick
Typ Nástroja nástroj sady
Pôvod CN(Pôvodu)
Druh Nástroje

Pridať recenziu

Non-stick grilovanie mat net mat, vysoká teplota odolný a ľahko sa čistí, ktorý sa používa pre rodiny vonkajší gril mat príslušenstvo

Doplňujúce údaje

Cena:€2.00

Kategória:mall

SKU: s265

Recenzie: