Kontil žuvacie OZNAČENIE INFORMÁCIE:

Worms je Niektoré zo zložiek lieku.KONTIL žuvacie, črevné červy (červov a dážďoviek), a oddelené od črevnej steny je liek, ktorý môže byť vyhodený z tela.KONTIL , červy, háčik červy, ako roundworms a pinworms sa používa na liečbu infekcie spôsobené parazitmi v žalúdku a črevách.KONTIL ŽUVACIE OHROMENÝ VEDIEŤ O SÚ:

Liek tento liek, ak ste alergický na zložky dátumu.

Črevné červy (červov a dážďoviek) je liek, ktorý môže byť vyhodený z tela z čriev baskalara.Červy, háčik červy v žalúdku a črevách spôsobené parazitmi ako pinworms a používa sa pri liečbe všetkých.

Pinworm je infekcia, ktorá ľudí vie čítať.Pre to potrebné opatrenia by mali byť prijaté.Rôzne čistiace úlohy, listy, upratovanie domu a musí byť dezinfikované.

Nepoužívajte u detí do 2 rokov.

Ak myasthenia gravis (slabosť tour Nov) nepoužívajte tento liek, ak máte príznaky.

Informujte svojho lekára pred použitím, ak máte zníženú pečeňové funkcie.

Hlina môže byť ľahko prenáša na ľudí okolo vás, členov rodiny, a vaše kontaktné bude zaobchádzať v kontakte spolu s vami.

Záchody musia byť dezinfikované denne, a oblečenie, pyžamá, posteľnú bielizeň a uteráky menili každý deň a mali by byť umyté.

Počas tehotenstva a dojčenia by nemal byť používaný, ak to nie je potrebné lekárom.

Štítky: ázijské baby doll, domikey, epl tablet, tinysa, tablet s 4g, maxkey, SPEKTRUM, nano vna vektor analyzátora siete, keycap sa, 24 bábika.

Certifikácia Žiadne
Pôvod TR(Pôvodu)

Pridať recenziu

Kontil. Iç Parazit Çiğneme Tableti. bağırsak kurtları Insan iç parazit ilacı. insan sağlığı.

Doplňujúce údaje

Cena:€10.75

Kategória:mall

SKU: s260

Recenzie: