modname=produkty&cols=5&colspace=10&rowspace=10&showName=true&showPrice=true modname=ckeditor

Pripomienka: veľkoobchodný je povolené.Ak si objednať veľké množstvo produktov, môžete kontaktovať zákaznícky servis na nižšej cene spôsobom.Záverečné hodnotenie právo patrí predávajúcemu.Ľudia, ktorí majú radi naše produkty môžete venovať pozornosť našej predajni, sme nahrať nové produkty každý deň, a niekedy dať päť-hviezdičkový zľavy po obdržaní produkty.Značka YHZNXH Materiál Hliníková fólia Plavidlá tlač Vlastné spracovanie: Áno Balón typ dekorácie balón iné tvary Farba zelená, zlatá, farba Tlačené LOGO nie je povolené Hlavnom prúde platformy Amazon, želanie, Smerrpub.sk, LAZADA Hlavné predajných oblastiach Európy, Juhovýchodnej Ázie, Severnej Ameriky, Severovýchodnej Ázie Majú licencovaný vlastnú značku, Je tam zdroj výhradnej dodávky pre cezhraničné export?Je to dar? [Existujú digitálny obsah balenia]:

46*63 cm krava balón 1

1 32-palcový farebný prechod na digitálne balón

4 12-palcový latexové balóny

18-palcové gradient kruh 1 [Balenie]: funkcie opp taška balenie [Materiál]: Hliníková fólia, latex [Funkcie]: 1. Materiál je hliníková fólia, oblasti má kovový lesk, farba je jednotné, a oblasti je krásna! 2. Môže sa použiť opakovane, ľahko nafúknuť a defláciu! 3. Po inflácie je dokončená, štipka loptu úst byt, lepidlo, ktoré prichádza s loptou úst bude automaticky tesnenie! [Použiť]: Svadobné dekorácie, narodeninová párty, Vianočné a iné oslavy ako dekorácia a výzdoba, hry detí, hry, odmeny, atď. [Color rozdiel]: Na lesk a farebnú hĺbku reflexiu bude iné, keď prostredia balón je iný.Napríklad, indoor, outdoor, oblačno, a slnečných dní, farba rovnaké balón môže byť trochu odlišné.Ovplyvnené monitory, fotoaparáty, atď., tam bude mierny rozdiel vo farbe medzi skutočným predmetom, a obraz, ktorý je nevyhnutný. [Dodacia lehota]: Budeme obvykle odosielame do 48 hodín po platbe.

[O zákazníka služby]: Ak váš dotaz nereagoval včas, môže to byť spôsobené množstvo vyšetrovanie bolo príliš veľké alebo systém bol chybný.Zákaznícky servis bude odpovedať vám čo najskôr.

[O po-predajný]: zabezpečujeme kompletné 7-dňový vrátenie a výmena služba, výrobok nemá vplyv na vedľajšiu, a kupujúci nesie round-trip nákladná a môže podporovať návrat.Obráťte sa, prosím, zákaznícky servis pre detaily.Keď sa kupujúci dostane tovar a deliveryman je prítomný, prosím, skontrolujte, či tovaru v balíku sú nepoškodené a prihlásiť znova.Ak podpis je dokončená, znamená to, že tovar je v dobrom stave.Ak je poškodenie na obale, prosím, reagovať na deliveryman v lehote na prijatie nie Sme zodpovední za žiadne problémy, potom; ďakujeme za vašu spoluprácu.

[Bezpečnostné opatrenia]: ① hliníková fólia balón nie je pružný, takže sa to nesmie byť preplnená, stačí vyplniť ho s 80% vzduchu.Balóny majú menovitý rozmer.Ak presahujú to, že praskla ľahko.Prosím, majte ho do maximálneho priemeru označené obchodník. ②Sharp objekty/špinavú zem, priamym slnečným svetlom a nadmerné stláčanie, môžu ľahko poškodiť loptu a roztrhnutiu

Štítky: kalendár keychain, Krava Tlač, dekor farmy, krava strany, teplovzdušný balón tapety, dieťa krava oblečenie, narodeniny farmy, narodeniny dekor farmy, bikini krava, predaj, obchod.

Počet Pc 7pcs
Tvar Štýl Cartoon Amnimal, Kolo
Príležitosti Narodeninová Párty, Deň detí, Výročie
Pôvod CN(Pôvodu)
Typ Veľkoobchod No
Súbor Typ No
Číslo Modelu 123564
Materiál Hliníková Fólia
Klasifikácia Ballon
Názov Značky YHZNXH

Pridať recenziu

New Horúce Predaj Krava Hliníková Fólia Latexový Balón 32 Palcový Digitálny Set Narodeniny, Party Dekorácie Balón

Doplňujúce údaje

Cena:€3.03

Kategória:Event & Party

SKU: s239

Recenzie: