Tento produkt je zabezpečené, že je zakúpený z výrobcovia mobilných telefónov príslušenstvo predajných kanálov , úplne 100% pravý originál.

Typ Batérie:P5542100-P

Batéria Kompatibilná s:Pre JBL Pulse2 Pulse3

Kapacita: 6000mAh

Napätie: 7.4 V

Batéria Krajina Pôvodu: Čína

Balenie špecifikácia: voľne package Dôležité: Nové Lítium-Iónové batérie musia byť PLNE NABIŤ a ÚPLNE VYBIŤ 2 až 3-krát, kým budú PLNE KLIMATIZOVANÉ.Prosím, pamätajte, že nový Lítium-Iónová batéria je plný výkon a dlhú životnosť sa dá dosiahnuť len po 2 až 3 úplných cykloch nabitia a vybitia.Po prejdete cez 2 na 3 bicykle, budete nikdy musieť stav, batériu znova!

Všetky hovoru a pohotovostného režimu časy sú orientačné, v závislosti od dopravcu nastavenia siete, intenzity signálu, a vybraté funkcie.Doby hovoru a Pohotovostného režimu bude nižšia v Analógový režim, ako je uvedené vyššie.

Nezabudnite, prosím: potrebujete profesionálnu technológiu zmeniť vstavanú batériu telefónu.Odporúčame vám, aby ste ísť do mobilného telefónu servisu nainštalovať.

Keď si kúpite položky, Ak sa stane niečo nezvyčajné: ste nedostali výrobky, alebo nezodpovedá popisu, alebo z iných dôvodov nie ste spokojní.Nenechávajte komentáre neutrálne (alebo negatívny), alebo otvoriť spor ľahko, neváhajte a napíšte dostať do kontaktu so mnou.Budeme sa snažiť, služby vyriešiť váš problém.Myslím si, že dobrá komunikácia môže vyriešiť všetko.Opäť, veľmi pekne vám ďakujem.

Budeme loď vašej položiek čo najskôr po vykonaní platby.Ako všetci vieme, pretože batérie sú nebezpečný tovar, dodacia lehota čistej batérie bude dlhšie, ako normálne.Ak máte akékoľvek otázky v tranzite, kontaktujte náš služby zákazníkom kedykoľvek.Ak ste nedostali balík na dlhú dobu, to neznamená, že ste ho stratili.Môžete dosiahli miestnej pošte alebo vašej schránky.Čas príchodu je zvyčajne 30 až 50 dní.Ďakujeme

Štítky: l batérie, agar prášok, jlb, fit jbl impulz 3, 12 palcový subwoofer, kryt reproduktor jbl, prípad pre jbl impulz, zlaté reproduktor, reproduktory jbl kia, jbl impulz.

Kapacita batérie(mAh) Vyššie 5000mAh
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky agaring
Certifikácie Kvality ce
Originál alebo Nie Kompatibilné
Číslo Modelu P5542100-P

Pridať recenziu

Originálne Náhradné Batérie P5542100-P Pre JBL Pulse2 Pulse3 Impulzu 2 Impulz 3 Vonkajší Reproduktor Rechargable Batéria 6000mAh

Doplňujúce údaje

Cena:€12.25

SKU: s188

Recenzie: