Premium Čerstvé West Lake Dragon Dobre Long Jing Čaj, Čínsky Hangču Longjing Organický Zelený Čaj Množstvo: Každý pack vrátane 250 g dátum Výroby: Jar Harveset sezóny.Pôvod: Hangču city, Zhejiang,Čína.Package: hliníkový ochrannej fólie balenie Skladovanie čas: 18 mesiacov.Skladovanie: Tesnenie a udržiavať ho v tieni, chladné, suché a zápach-dôkaz mieste.Ak je to možné, je najlepšie uložiť do chladenie. (Pre dlhú dobu skladovania, chladenia je potrebné, mrazené by bolo lepšie.) Varenie postup: 1.Opláchnite pohára s teplou vodou. 2.Potom sa potrebné množstvo čaju (3-5 g) do pohára, pred liatím vody do pohára, sa môžete cítiť svieža vôňa Longjing čaj vírením pohár. 3.Nalejte malé množstvo vody, zamiešať pohár a mokré čaj. 4.A potom flush pozdĺž okraja pohára, lepšie, aby sa čaj obrátil hore a dole vodou.Na ochutnávku: Pre ochutnávky Senior Longjing čaj, ľudia zvyčajne používajú, bezfarebný a priehľadný sklenený pohár s vodou okolo 85 degreen na varenie.Je lepšie otočiť čaj, keď vypláchnite vodou.Najprv dať suchý čaj do šálky, zalejte vriacou vodou, aby kapacitou 1 / 3 šálky, počkajte 1 minútu, až suchý čaj úsek prostredníctvom absorpcie a potom vypláchnite, aby ste plný pohár.Oceniť vzhľad, keď je mokrá a chuť, až sa dostane chladnejšie.Sip to pomaly.Pridajte vodu unitl 1 / 3 čaj naďalej.Tento čas čaj je stále silná.Po pití, ústa budú naplnené trvalé príjemné a atraktívne aroma.By tretia čas pridania vody, všeobecne čaj stáva svetlom.Na natiahnuté čaj, plný vitalitly, s vôňa, pozdravuje nosom.Pitie to, sústo, vôňa osvieži vašu myseľ a celé telo.História: Longjing je jedným z Číny desať čajov.Longjing, je názov, miesto, aj meno jar.ale teraz je čaj meno.Longjing Čaj je pražené zelený čaj.Longjing čaj je známy po celom svete pre " jasne zelenú farbu, sladká vôňa, plná chuti, elegantný tvar ".Patrí k našej národnej chránené výrobky pre pôvodu.West Lake Longjing čaj, patrí najvyššia v Čínsky čaj.Prichádza z hôr okolo West Lake v Hangču, Zhejiang.

V priebehu rokov, Hangču je známy nielen pre krásne West Lake, ale aj West Lake Longjing čaj po celom svete.Od T ang Dynastie, hory West Lake výrobu čaju, po tisíce rokov.Má prestížne čaj histórie, ale ploché-tvarované Longjing čaju, pochádzajú z takmer pred sto rokmi.

Štítky: teacup, pohár muž, výrez pánty, zelený čaj, mliečny oolong čaj, ginger čaj, jing, dragon aj zelený čaj, oolong čaj, puer čaj.

Názov Značky ONWILL
Pôvod CN(Pôvodu)

Pridať recenziu

2021 Rok EFUTON PÔVODNÉHO Real VYSOKO KVALITNÉ Dlhé West Lake Dragon Well Tea Jing Zelený Čínsky Čaj 250g

Doplňujúce údaje

Cena:€28.57

Kategória:Teaware

SKU: s178786

Recenzie: