modname=ckeditor

1. Tento produkt je prispôsobený produkt, musíme sa odvolávajú na svoje pôvodné dáta o produkte, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis pred objednávke.

2. Produkt materiály: skutočné uhlíkové vlákna, kožu, Semiš, Alcantara, Kovanie...

3. Výrobok je spracované a upravené na základe pôvodného volant.Jeho inštalácia nie je poškodený a nebude mať vplyv na používanie airbagy a tlačidlá.

4. Tento výrobok predáva iba volanty, s výnimkou tlačidiel,, a iných výrobkov.Ak potrebujete, pridajte ju, prosím, kontaktujte nás.

5. Po všetkých riadenia kolesá sú upravené, nemajú kúrenie funkciu.Ak potrebujete udržať kúrenie, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis.

6. Máme kamennej predajni v Guangzhou, Čína, zabezpečenie kvality, ktoré si môžete kúpiť s dôverou

7. Aroham pripomenie vám nepredávame airbagy

spoločný problém:

1. Budú nejaké otázky bezpečnosti po zmene?

Odpoveď: airbagy a tlačidlá z uhlíkových vlákien volant sa používajú na svoje pôvodné auto a nebude mať vplyv normálnej alebo spôsobiť bezpečnostné riziko.

2. Ako dlho bude trvať doručenie tovaru po zadaní objednávky?

Odpoveď: Naše uhlíkové vlákna volant je ručné.To zvyčajne trvá 7 až 10 dní.Musíme byť zodpovední za krásu.prosím, trpezlivo čakať

3. Môže sa mi **** model byť upravená s uhlíkových vlákien volant?

Odpoveď: Aroham môžete upraviť väčšinu modelov na trhu, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis pre podrobnejšie informácie.

Štítky: auto hood protector, honda civic, honda civic android volant ovládanie, dohodou 10. kože, závodné volanty, občianske 10. tabuli kože, carbon fiber honda fit, páka vfr800, honda civic volant drift, bar páska červená.

Názov Modelu Pre Honda Civic
Materiál Carbon Fiber+skutočné kože
Pôvod CN(Pôvodu)
Auto Maker Honda

Pridať recenziu

Cuatomized Uhlíkových Vlákien Závodné Volant Pre Honda Civic 2016 2017 2018 2019 2020 2021 10.

Doplňujúce údaje

Cena:€343.85

Kategória:mall

SKU: s155243

Recenzie: