1pcs Defogger Potápačské Okuliare Antifog Anti Fog Sprej na Potápačské Masky Plávanie Okuliare Podvodné Okuliare Anti-fog Defog Sprej Potápanie 4

Funkcie:

Dlhá životnosť , Non-jedovaté Vzorca

Je BEZPEČNÝ pre VŠETKY OBJEKTÍVY:Jasné, je ideálny šošovky, ochranné okuliare a masky proti fogger a je bezpečný pre všetky šošovky, vrátane predpisovania okuliare, slnečné okuliare, paintballové masky, šnorchel masky, plavecké okuliare, kamery, objektívy, potápačské masky, zbraň odbory, ďalekohľad, bezpečnostné ochranné okuliare, lyžiarske masky a snowboard masky.

NAJDLHŠIE TRVAJÚCE OBJEKTÍV ČISTEJŠIE A ANTIFOG - Z je Jasné, anti fog sprej je pre väčšie aplikácie alebo drahšie optika.Vybavené s jemnou hmlou postrekovač je ideálny pre akýkoľvek typ objektívu. (okuliare, je to tiež veľký anti-fog na okuliare, plné tváre štíty, rozsahy ďalekohľady ABSOLÚTNE nič).

ĽAHKO SA nanáša: Nastriekajte malé množstvo na objektív a rub v prstom, kým sa úplne vysuší (podobná vosku na laku), potom utrite s jemnou alebo bavlnenou látkou.Pre tento produkt najefektívnejšie, to musí byť znovu pouţil v priemere každé tri až päť dní, alebo zakaždým, keď budete čistenie šošoviek.Čím viac budete používať Jasný, tým lepšie to bude fungovať.

Použitie na mokré alebo suché aplikácie.

Pokyny:

Čistenie vo vnútri objektívu pred postrekom proti-zahmlievaniu agent.

Kvapkanie 1-2 kvapky na vnútri objektívu a rovnomerne s hubky hlavu.

Po prírodných suchosť, opláchnite objektív s vodou a vysušiť.

Namočiť okuliare do vody pred kúpaním, a potom hrať anti-fog účinok po zaschnutí.

Poznámka:

Anti-fog čase proti-zahmlievaniu agent je relatívna, preto je potrebné, aby sprej proti-zahmlievaniu agent pred plávanie.

Parameter:

Názov: Okuliarov antifogging agent

Farba:Ako na obrázku zobraziť

Veľkosť:7,5 cm

Špecifikácie: 10 ml

Zoznam Produktov:

Okuliare antifogging agent*1

O nás

Naša spoločnosť je profesionálna cezhraničná e-commerce spoločnosti s profesionálnym personálom, profesionálne produkty a značky.

Hlavne musíme robiť produkt veľkoobchod a maloobchod.

doprava

Keď si objednáte,prosím, zvoľte spôsob dopravy .Ak chcete loď cez Express ,prosím venujte pre extra expedičný poplatok.Budeme posielať položky do 7 dní akonáhle ste platba je dokončený.

Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách,čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované.

Nebudeme vrátenie poštovného pre odmietol zásielky.

Vrátenie peňazí

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

Vrátime, ak sa vrátite položky do 20 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu.Avšak,je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vrátil sa do svojich pôvodných podmienok.Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti,bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške.Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť.

Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Štítky: čepeľ motýľ nôž, potápanie cievky, bcd, ryby zbraň, potápanie nádrž, potápanie potápanie, potápanie trubice, potápanie skúter, mini potápanie nádrž, potápanie nôž.

Pôvod CN(Pôvodu)

Pridať recenziu

1pcs Defogger Potápačské Okuliare Antifog Anti Fog Sprej na Potápačské Masky Plávanie Okuliare Podvodné Okuliare Anti-fog Defog Sprej Potápanie 4

Doplňujúce údaje

Cena:€1.26

Kategória:mall

SKU: s148662

Recenzie: