Názov Produktu: Magic Disc Prop

Keď dal jeden IC karty na magic disc, bude osvetlené hore a potom otvorte dvere so zvukom.Používatelia môžu zmeniť zvukový efekt.Pripravíme 4 IC kariet pre vás.Tam má tri karty ako náhradné diely.

Prop zoznam

jeden magic disc, jeden radič, jedným spínačom objekt (1 RFID karty, pripravujeme extra 3 IC karty) a jeden adaptér

Ako Hrať

1. Keď hráči zadajte uniknúť izba, budú finda magic pole.Stopa je, že budú musieť nájsť spúšť objektu. 2. Po hráči nájsť spúšť objektu a dať to na magické disk, disk bude osvetlené až postupne.Keď sa otočí na všetky svetlé, dvere otvorí.

Ako obnoviť Sňal IC kartu reset.

Ako sa pripojiť radič s EM zámok

Pripojte červený vodič zámok s červený vodič v radič; čierny vodič s čierny vodič v regulátore.

Www.goclever.com

1.Rekvizity Časti Všetky rekvizity nezahŕňajú EM zámok, kontaktovať nás môžete kúpiť 12V EM zámok. 2.Vlastné Povinnosti Položka cena nezahŕňa dovozného cla, daní a iných poplatkov. 3.Prepravné Podmienky 1)robíme po celom svete doprava (s Výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie). 2)Sme sa budú dodávať tovar do 4 dní po prijaté platby; ak potrebujete zmeniť adresu alebo iné informácie, prosím, kontaktujte nás do 24 hodín po zaplatení. 3)Služby Tranzitný Čas je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky.Doba prepravy je rôzne, najmä počas prázdninových krát.Ak ste nedostali vašu zásielku do 30 dní, stačí ma kontaktovať.Budeme sledovať zásielky a odpoveď, ktorú čoskoro. 4)obrázky zobrazené na video a obrázky sú len pre referenčné účely.Vaše uspokojivé je náš najlepší dôležitá vec! 4.Spätná väzba Ak môžete, dajte nám skoro potvrdenie po prijatí rekvizity, že bude veľmi ocenil.Prosím, zanechajte pozitívnu spätnú väzbu, ak ste spokojní s našimi rekvizity (Päť Začína) .Len voľne napíšte nám pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu.Budeme problém vyriešiť čo najskôr.Vďaka za vaše porozumenie. 5.Vrátiť Všetky tovar v dobrej kvalite a prísne kontrolované pred odoslaním.Sme sa vyhnúť akékoľvek problémy s kvalitou.Ak ste technickú spokojní, môžete nás kontaktovať do 24 hodín a výmenu veci v 7 dní.Ak prop je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, považuje sa to používa a nemôžeme vydať vrátenie peňazí alebo výmenu.Všetky vrátený tovar musí byť v pôvodnom stave a pôvodnom balení so všetkými súčasťami sú zahrnuté.Tiež musíte nám konkrétny dôvod a sledovacie číslo pre návrat.Po potvrdili všetky vyššie veci a zrušiť transakciu z Smerrpub.sk, vrátime vám.

Štítky: iso15693 čitateľa, magic trackpad, ukončiť uniknúť izba hra, magický trik, bz bz, čarovná ceruzka trik, magic škrabka nastaviť, rfid tag, prístup ovládanie rfid, escaperoom prop.

Číslo Modelu EX0069
Smer Žiadne
Ochranný Režim Nedokážu Zabezpečiť pomocou Signálu
Certifikácia Žiadne
Názov Značky EXZYU
Pôvod CN(Pôvodu)

Pridať recenziu

EXZYU Magic Disc Prop reálnom živote uniknúť izba použite jeden RFID karta na spustenie magic disc byť jasné, potom odomknite komora izba

Doplňujúce údaje

Cena:€169.33

Kategória:mall

SKU: s1397

Recenzie: