Popis

Funkcie:

AM/FM/WB Rádio

Indikátor úrovne nabitia batérie indikátor batérie funkcia

1 W LED Baterka super jasný blesk

SOS Siréna SOS Alarm

0,3 W Solárny Panel solárne nabíjanie

Ručne Kľukou Dynamo

Power Bank USB Telefón Nabíjanie cez USB

[Nový Dizajn] vyzýva na základe RunningSnail MD-088s, SSZ-088P núdzové rádio je oveľa silnejší a lepší.To má väčšie telo s jasnejším mäkké baterka, väčšie solárnym panelom a Li-ion batéria až 2000mah, že môžete získať viac energie.Elektrické štítku, aby ste vedeli viac o jeho zostávajúcej energie a poplatok v čase.

【Potrebné Pre Núdzové] vyzýva Udržať to AM/FM/WB počasie rádio s rodinou, dostať sa až do dnešného dňa s najnovšie počasie a všetky výstražné informácie pre vašu oblasť, ako sú hurikány, tornáda, serive búrky. 【Viac Ako Radio] vyzýva Kompaktnej veľkosti baterka rádio s 1W dlhšie trvajúce silné LED môže byť s vami v camping, turizmus, turistika alebo pri výpadku prúdu deň.Ručne poháňané bude veľká pomoc, keď v tme deň.Solárny bude užitočné, pomôže vám keď v slnečný deň. 【3 Nabíjateľné Spôsoby] vyzýva Micro USB nabíjačka, Solárne nabíjanie a Ručné ručné kľuky s vlastným pohonom, systém bude poskytovať trvalý výkon rádia, vašu batériu nikdy nezomrie. 【What You Get] vyzýva Na núdzové rádio, Micro USB kábel, návod.

Štítky: banka napájania, budenie rádiom teplomerom, crank rádio, solárne rádio, grundig núdzové rádio, linterna power bank rádio, bluetooth reproduktor s výkonom banky, FM Rádio, sola power bank rádio, retro rádio.

Funkcie 2 SOS
Materiál Telesa Plastové
Rozmery (Šxvxh) 145*62*76 mm
Zdroj Napájania Nabíjateľná Batéria
Funkcia baterka
Funkcie 3 2000mAh Moc Zákaz
Názov Značky GREATONE
Package Áno
Štýl PRENOSNÉ
Číslo Modelu 088plus
Funkcie 5 Ručne Kľukou nabíjania
Funkcie 1 led baterka
Druh AM / FM
Funkcie 4 Solárne nabíjanie
Funkcie 6 USB nabíjanie
Pôvod CN(Pôvodu)

Pridať recenziu

Solárny Vietor až Rádio AM/FM/WB Núdzové Počasie Rádio, SOS 2000mAh Power Bank pre Mobilný Telefón a LED Bleskom

Doplňujúce údaje

Cena:€20.31

SKU: s137

Recenzie: