Formulár pre Onigiri Ryža-Lopta Sushi Maker Non-Stick Kuchyňa Sushi Tvorby Auta Ryža Stlačte Zariadenie Formy Bento Príslušenstvo Nástroje

Zásielky

1. Normálne sme sa tovar poslať do 1-3 pracovných dní po platbe je overená Smerrpub.sk. 2. Ak si vyberiete expresné zásielky a vaša adresa je definovaný ako vzdialenej oblasti, Fedex /DHL, budete musieť zaplatiť navyše 30 usd diaľkové expedičný poplatok.Alebo prosím, dajte nám nové inú adresu, ktorá nie je vzdialená.Vzdialenej plochy kontrola cez link.https://www.dhl.com/content/dam/downloads/g0/express/services/surcharges/dhl_express_remote_areas.pdf 3. Ak máte akékoľvek zmeny na objednávku, prosím zanechať správu v objednávke. 4. Skontrolujte prosím, vašu adresu a kontaktné číslo je správne, skontrolujte predovšetkým svoje psč a mesto je správne informácie ,v opačnom prípade vašu zásielku nebude lode von.

Záruka

Jeden rok záruka na všetky výrobky, všetky jednotky, ktoré dokazuje, chybné počas záručná doba platnosti bude opravený bez poplatku pre diely alebo vymeniť.Koncový užívateľ je zodpovedný za všetky prepravné poplatky .Záruka sa nevzťahuje na akékoľvek náhodné, náhodné alebo následné škody vyplývajúce z používania.

Spätná Väzba&Rating

Vážime si vášho podnikania výrazne.Ak ste spokojní s našimi výrobkami a službách, prosím dajte nám Pozitívnu spätnú väzbu a 5 Hviezdičiek hodnotenie.Vaše uznanie bude nás viac veria na rozvoji nášho podnikania a vás slúžiť lepšie.Ak nie ste spokojný z akéhokoľvek dôvodu, prosím, neváhajte kontaktovať nás, komunikácia je oveľa efektívnejšie, než otvorení sporu.Náš služby zákazníkom a technickú podporu, budú sa snažiť ponúknuť vám spokojní riešenie.

Štítky: box obed, onigiri, formy onigiri, bento anime kitty, formy sushi, sushi, magic sushi maker auta, mozaika hodinky, bento box príslušenstvo obchodov, sushi príslušenstvo ayuda.

Číslo Modelu aa
Certifikácia CE / EÚ
Sushi Nástroje Typ Sushi Formy
Plastové Typ PP
Funkcia Eco-Priateľský
Materiál Plastové
Druh Sushi Nástroje
Pôvod CN(Pôvodu)

Pridať recenziu

Formulár pre Onigiri Ryža-Lopta Sushi Maker Non-Stick Kuchyňa Sushi Tvorby Auta Ryža Stlačte Zariadenie Formy Bento Príslušenstvo Nástroje

Doplňujúce údaje

Cena:€1.97

SKU: s1304

Recenzie: