M2 Plus Kompatibilný s HDMI TV Stick Pre Airplay Pre DLNA Miracast Pre AnyCast HD 1080P Bezdrôtový WiFi TV Dongle Displeji Prijímača

Popis: 1. Inovovaná Verzia: S RAM dual-core, chipset, H. 265/HEVC dekodér a 1080P rozlíšením, bezdrôtový displej prijímač nie je potrebné prepínať.To môže bezdrôtovo zrkadlo celej obrazovky mobilných zariadení (pre IOS a Android zariadenia) na HDTV, projektor a monitor.

2. Nastavenie pre IOS Používateľov: Pripojenie na Anycast v WiFi zoznam zariadenia na IOS.Prístup IP adresu 192.168.203.1 cez prehliadač na pripojenie na wifi Internet, a potvrdiť, že váš telefón je pripojený k rovnakej WIFI.Zapnite zariadenie pre Airpaly a projektu obrazovke pre IOS bezdrôtovo na TV.Teraz môžete vidieť, čo je zobrazené na zariadenie pre IOS na TV.

3. Nastavenia pre Android Užívateľov: Otvorte funkciu Miracast na zariadenie pre Android, a potom vyberte položku "Každá Relácia" na obsadenie vaše zariadenie k TELEVÍZORU.Ak neviete, zariadenie pre Miracast, sa môžete prevziať aplikácie, skenovanie QR kód na obrazovke, teraz otvorte aplikáciu ak sa chcete pripojiť k zariadeniu pre Anycast a to vám poskytne poradenstvo.Teraz je váš malý displej sa odzrkadľuje na veľkej obrazovke.

4. Široká Kompatibilita: wireless display prijímač podporuje pre Miracast, pre Airplay a DLNA.Vhodné pre Android 4.4+, pre IOS 9.0+, pre MacOS 10+, Windows 8.1+ (zariadenie pre Miracast musia byť povolené, prosím, pozrite sa najprv).Môžete bezdrôtovo zdieľať fotografie, videá a filmy z vášho mobilného telefónu alebo tabletu na veľkej obrazovke počas priateľa alebo rodinnú oslavu.Zdieľať prezentácie alebo súbor na veľkej obrazovke v stretnutí alebo v triede.Nie je kompatibilný s aplikáciami, s protokolu ochranu, ako sú napríklad aplikácie na Netflix, Amazon, pre Video, pre HBO, na Hulu, Plus, na Nebo, na Cestách, na DIRECTV, atď.

5. Všeobecné System Update: Budeme aktualizovať firmware pravidelne pridať funkcie a zlepšiť kompatibilitu.Pripojte tento hardvérový kľúč k vašej wifi, bude automaticky aktualizovaný, takže modul môže byť kompatibilná s najnovšou verziou vášho zariadenia pre IOS, Android a Windows kedykoľvek.

Špecifikácie:

Na obrazovke zmluvy: pre Ezcast, pre DLNA, pre Miracast, pre Airplay

Systém podpory: pre IOS, MAC, Android, Windows

Podporované obsah: video, audio, obrázky, dokumenty, video online,

Port HDMI: 1*Samec HDMI

DC: 1*Micro USB

Formát dokumentov: PDF/pre MS Word/pre MS Excel/pre MS

Prenos signálu: 2,4 GHz

Rozlíšenie: 1080P

Farba: čierna

Veľkosť: cca 6.5*2.5*1 cm/2.56*0.98*0.39 v

Balenie Zoznam:

Grafický Adaptér*1

Prijímač*1

Príručka*1

Štítky: apple airplay 2 receiver, airplay audio, android dvb t2, usb, prispôsobiť wifi, smuo m2 1 tb, capa kindle 8, lg tv, miracast, wifi audio prijímač cast, mirascreen.

Certifikácia Žiadne
High Definition Podporu 720P
WIFI Štandard Žiadne
Rozhranie HDMI
Podpora formátu AAC Áno
Podpora Apt-x Áno
Zvukovej Stopy Dvojité
Číslo Modelu Wireless Display Prijímača
Package No
Pôvod CN(Pôvodu)
Funkcia DLNA
Podpora Pamäťovej Karty No
Bezdrôtové Typ WiFi
obsah AUDIO
Názov Značky Rondaful

Pridať recenziu

M2 Plus Kompatibilný s HDMI TV Stick Pre Airplay Pre DLNA Miracast Pre AnyCast HD 1080P Bezdrôtový WiFi TV Dongle Displeji Prijímača

Doplňujúce údaje

Cena:€5.01

SKU: s1246

Recenzie: