Podpora Veľkoobchod / Support Vlastné Nálepky, Nálepky nalepiť na takmer všetky ploché povrchy!len kôra a držať!Dlhá životnosť 5 rokov stredná dĺžka života pre vonkajšie a 7 + vnútorné odolnosť.Ozdobte: Camper Van, nákladné vozidlá, Motorové Domov, Stien, Loď, chladnička len o akýkoľvek plochý hladký, čistý povrch!

1. Rub nálepky, uistite sa, že prenos páska je správne držal na nálepku. 2. Čisté a suché požadovanú oblasť.Nálepky bude držať najlepšie na čistenie hladkých povrchov. 3. Odstrániť vosk podklad pomaly uistite sa, že nálepka pobytov držal na transparentný prenos pásky 4. Opatrne umiestnite nálepky na požadovanú oblasť. 5. Rub nálepky z jednej strany na druhú, pričom všetky vzduchové bubliny. 6. Použiť objekt ako kreditnej karty, uistite sa, že celé nálepka je plne priľnula k povrchu. 7. Pomaly odstrániť prenos pásky, uistite sa, že žiadna časť nálepky, zostáva na prenos pásky. 8. Skontrolujte, či pre vzduchové bubliny.Vo väčšine prípadov vzduchové bubliny môžu byť spracované na okraja nálepky, ale ak nie, pin hole umožní vzduchu von a stali prakticky neviditeľné.Vaša nálepka je teraz starosti zadarmo!

1.Zašleme prder do 7 dni, keď sme si svoje parment.(Okrem dovolenku) 2.DOPRAVA PO CELOM SVETE.(S výnimkou niektorých Špeciálnych krajín a APO/francúzskej polynézie) 3.SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje weekands a sviatky.Tranzitné časy sa môže líšiť,a to najmä počas prázdnin.

1. Nevzťahujú na extrémne studených alebo horúcich Povrchov.Ideálna teplota musí byť medzi 60°F & 90°F. 2. Nedotýkajte lepiacej podklad, oleje z vašej pokožky zabráni prilepeniu. 3. Pred použitím kotúča, uistite sa, že tam nie je žiadny vosk alebo olejové výrobky na povrchu

Tieto sú DIE-CUT obtlačky to znamená, že nie je žiadny pozadí.Ak je farba pozadia, obrázok slúži len ako príklad.Farba pozadia bude farbu povrchu môžete umiestniť nálepku, alebo je jasné, či si ju na okno.Vinylové Nálepky prichádzajú do 3 kusov: 1. Horná vrstva je transparentný prenos pásky. (Drží váš odtlačkový alebo nálepky spolu, kým sa uplatňuje) 2. Stredná vrstva je skutočná odtlačkový alebo nálepka (To je zovretý medzi Aplikáciou Pásky a Vosku Podklad) 3. Spodná vrstva je vosk podklad. (chráni lepiace do kotúča, ktorý je pripravený uplatňovať) 4. Nie pranie do 24 hodín.

Štítky: naruto, peugeot 307 okno spínač plastové, peeker nálepky, skok čas, rinnes auto príslušenstvo, anime auto vinyl, ahri, auto ryby nálepky, datca auto príslušenstvo, avatar.

Styling 1 Cartoons Sticker Waterproof
Kategória Nálepky
Názov Modelu Auto Samolepky
Položka Dĺžka 13cm
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo nálepky 1 ks
Položka Priemer 0cm
Dizajn Karikatúra
Druh Lepiť Nálepky
Položka Výška 0cm
Umiestnenie Nálepky Okno
Typ Nálepky Kreatívne Nálepky
Položka Šírka 0cm
Funkcia 2 Nálepku Nepremokavé 3D
Funkcia 4 nepremokavé
Model OEM
Druh Materiálu Vinyl
Názov Značky JumpTime
Obchodnej Spolupráce Dropshipping/Veľkoobchod
Funkcia 3 auto, Požičovňa, notebook, Skateboard, Batožiny, STENY, Chladnička
Funkcia 1 Auto Styling Auto Samolepky JDM
Horúci Produkt Áno
Balenie Nie Zabalené

Pridať recenziu

Skok Čas 13 x 8,5 cm Roztomilý Auto Dekor Tmy Anime Avatar Auto Príslušenstvo Motocyklov Počítač Nepremokavé Vinylové polepy Áut

Doplňujúce údaje

Cena:€1.32

SKU: s121481

Recenzie: