Informácie O Produkte

Pletené T-shirt umožňuje detská pokožka dýchať a nie fetter pohyb počas aktívnej hry.Tesný golier nie je úsek v priebehu času, a vzor nie je crack a nie zmiznúť aj po časté umývanie.Celý tesnenie vyzerá pôsobivé a bude vždy pomôže nájsť dieťa v dave.

Sezóna: Demi-sezóna

Typ aplikácie: sublimačná na textílie

Podrobnosti: okrúhly výstrih, dĺžka bedier line

Starostlivosť: prať pri teplote nepresahujúcej 40 stupňov.Železa pri teplote nie vyššej ako 110 stupňov.Nepoužívajte bielidlá

Zloženie: 100% hypoalergénny polyester

Služby na zabezpečenie Kvality Všetkých produktov na Tmall sú certifikované na predaj v Rusku.Expresná doprava dodávame Co skladu v Moskve na dvere.Ak je vaša adresa nie je zahrnuté v kuriérskou službou oblasti pokrytia, budeme pošlite objednávku e-mailom.Prijatí objednávky Pred otvorením pozemok v prítomnosti kuriéra alebo poštového zamestnanca, nechajte to na škodu.Vrátiť tovar * môžete vrátiť vec bez udania dôvodov v lehote 15 dní od doručenia žiadosti.

* Пpи уcлoвии coxpaнeния тoвapнoгo видa a цeлocтнocти упaкoвки, зa иcключeниeм тoвapoв нaдлeжaщeгo кaчecтвa z пepeчнeй, утвepждeнныx пocтaнoвлeниями пpaвитeльcтвa Č. 55 oт 19.01.1998 a Č. 942 oт 10.11.2011 (T. H. Тoвapы личнoй гигиeны a č yxogy зa peбeнкoм, тpикoтaж, nocyga a gp.), a тoвapoв имеющиx индивидуaльнo-oпpеделенные cвoйcтвa.

Инфopмaция o пpoдaвцe Индивидуaльный пpeдпpинимaтeль Лeвчeнкo вacилий aлeкcaндpoвич

Chcem, aby si v strede sveta. 315547600040251

Peжим рaбoты Budeme mať o tom hovoriť.

Рeжим рaбoты cлужбы пoддeржки:09:00 ísť 19:00 (мocкoвcкoe вpeмя)

Štítky: kód roblox 6, dievča roblox, pajero hračka, roblox karty kód, roblox, prasiatko roblox hračka, hra roblox, chlapec roblox, kód roblox, roblox tričko.

Značky Vsemayki.ru
Zloženie Polyester
Oddelenie Meno Deti
Štýl Móda
Položka Druh Topy
Typ vzor Tlač
Topy Typ Tees

Pridať recenziu

Deti t-shirt 3d roblox

Doplňujúce údaje

Cena:€8.59

Kategória:Topy & Tees

SKU: s119472

Recenzie: