Gillette Fusion Bezpečnosť Holiace Žiletky Pôvodné Proglide Holiace Čepele pre Mužov Starostlivosť o Tvár Značky Holenie, Holiaci strojček Radličky 6 Ks

45944

1. Prosím skontrolujte vaše osobné údaje skontrolujte, či je správne pred zaplatíte, vrátane mena, adresy, telefónneho čísla, atď.

2. Vážení ruský kupujúci, ak nám poskytnete vaše anglické meno, aby sa zabezpečila balík bude doručený k vám rýchlo a hladko.

1. Všetky výrobky sú v štandardizované balenia a dopĺňa takto:

1. Budeme kontrolovať, vašu objednávku a balíček starostlivo a poslať balík do 2 až 5 pracovných dní po obdržaní objednávky vám balík dosiahnuť kupujúci do 7 -40 dní.

2. Balíky, môže byť mierne poškodený počas dlhú dobu prepravy, ale to nemá vplyv na účinnosť našich výrobkov.

3. Ak nechcete dostávať balík v primeranej lehote, prosím, neváhajte nás kontaktovať a my sa budeme snažiť vyriešiť to pre vás.

4. Ak máte nejaké špeciálne požiadavky, ako sú nádherné balenie, prosím kontaktujte nás vopred, ale možno budete musieť platiť nejaké poplatky navyše.

Tu je odkaz na extra cenu, prosím, kliknite na tlačidlo:

1. Sme mantain vysokým štandardom, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka!Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležité!!!Ak ste satisified s našich produktoch a službách, prosím dajte nám pozitívnu spätnú väzbu a päť hviezdičiek, Budeme radi, veľmi veľa a dá vám isté spätnú väzbu.

2. Ak máte akýkoľvek problém, o našich produktoch a službách, prosím povedzte nám pred odchodom negatívnu spätnú väzbu alebo neutrálne spätnú väzbu, budeme sa snažiť vyriešiť problém a poskytnúť vám najlepší zákaznícky servis.

Štítky: gillett, čepeľ fusion, perfum, proglid, muži gillette fusion čepele, ženy gillette, žiletky gillette platinum, proshield, gillette držiteľ proglide, zliatiny bezpečnosti britva.

Čistenie Typ Umývanie
Značky Gillette
Názov Značky Gillette
Pôvod DE(Pôvodu)
Produkt Štýl Gillette fusion Proglide Flexball holiace žiletky
Položka Druh Žiletke
veľkosť 6 pcs/ pack
Napájanie režim manuál
Materiál Steel+Plastic
Číslo Modelu Gillette Fusion Proglide Žiletky
Množstvo 1 Balenie, 6PCS

Pridať recenziu

Gillette Fusion Bezpečnosť Holiace Žiletky Proglide Holiace Čepele pre Mužov Starostlivosť o Tvár Značky Holenie, Holiaci strojček Kotúče 6pcs Originál

Doplňujúce údaje

Cena:€22.67

Kategória:mall

SKU: s1056

Recenzie: