Aputure Iris 18-listy Pre Spotlight Mount System Nastaviteľné Aputure Pozornosti Príslušenstvo Kontroly, Veľkosť, Tvar Svetelný Lúč Iris

PREHĽAD

Pre Spotlight Mount System

Ovládacie prvky Veľkosť a Tvar Svetla

Drop-In Design

Rozšíriť vaše Aputure Pozornosti Mount je funkcia s kompatibilným vymeniteľné iris.Tento doplnok vám umožní vyťažiť maximum z vašich Bowens mount a osvetlenie modifikátor nastaviť tak, že vám umožňuje ďalej manipulovať tvar a veľkosť svetelný výstup.

Mount je duálny slot dizajn umožňuje používateľom pripojiť aj dúhovky a ich výber gobos súčasne.Ak potrebujete dosiahnuť čistý a ostrý mieste efektu širšieho osvetlenie lúča, alebo mäkký prechod od svetlé dim, všetko, čo potrebujete urobiť, je pomaly ťahajte prepnite páčku a upravte iris, keď vo vnútri Pozornosti Mount bývanie.

Zatiaľ čo Pozornosti Vrchu a jeho sprievodné 19°, 26° a 36° šošovky sú vyrobené pre presnosť optika, voliteľné iris bude ďalej zvýšiť kvalitu svojho svetelný výstup.To vyrába aj čisté línie a bez registrácie svetla a farieb spad na okrajoch.Viac ako to, rýchly mechanizmus umožňuje filmári sa prispôsobiť meniacim sa potrebám, osvetlenie konkrétnej scény.Mount, spolu s vymeniteľné šošovky ekosystému a odnímateľné iris, musíte mať v obchodných strieľa alebo portrétnej fotografie studios.

Štítky: led photo studio, foto dáždnik, nicefoto softbox, fresnelove led, gobo, mini softbox, Godox, 120d aputure, Bowen Mount, softbox.

Číslo Modelu Iris
Názov Značky Aputure
Package Áno

Pridať recenziu

Aputure Iris 18-listy Pre Spotlight Mount System Nastaviteľné Aputure Pozornosti Príslušenstvo Kontroly, Veľkosť, Tvar Svetelný Lúč Iris

Doplňujúce údaje

Cena:€84.43

Kategória:mall

SKU: s1044

Recenzie: